RadioServer blog

RadioServer - rádia po NETu

Byť to při pohledu z okna nevypadá, léto je v plném proudu a s ním i letní promotion akce rozhlasových stanic a speciální rubriky v jejch vysílání. Přinášíme vám první část přehledu akcí, které pro své posluchače rádia na toto léto připravila.

Rádio Krokodýl radí kam na výlet
Brněnské Rádio Krokodýl zařadilo do svého vysílání novou rubriku Letní zprávičky Krokodýla, které přinášejí tipy co všechno se dá v létě dělat, kam vyjet na výlet, za zábavou a za sportem. Rovněž přináší informace jak se správně vybavit na zahraniční dovolenou a na co nezapomenout. Pro vášnivé cyklisty i začátečníky připravil Krokodýl navíc Cyklo-infoservis Rádia Krokodýl. Přinášet bude informace od vybavení kola a povinností každého cyklisty přes cyklostezky, které jsou k mání, až po řešení nepříjemných situací (např. při nehodách). „Kromě užitečných informací na cesty chceme našim posluchačům dopřát co nejširší výběr aktivit, které se dají podniknout, aby si léto maximálně užili a měli na co vzpomínat,” říká programový ředitel Rádia Krokodýl Marek Berger.
Minulý týden pak redaktor rádia Tonda Kala přinášel informace z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech přímo z místa konání.

Báječné prázdninové grilování s Rádiem OK
Východočeské Rádio OK nedává svým posluchačům odpočinout a pořádá pro ně jednu akci za druhou. Na začátku června to byl Velký koncert Rádia OK, na který se do Tisové sjelo na 4000 posluchačů. Stejný počet jich zavítal minulý víkend i na potštejnskou Vochtánku, kde se uskutečnil I. Westernový den Rádia OK. Návštěvníci si mohli vyzkoušet rýžování zlata a zhlédnout kovbojskou show a rodeo. Nechyběl ani kankán – tradiční zábava každého správného saloonu na divokém západě.
Hlavní promotion akcí letošního léta je ale na Rádiu OK již tradiční Báječné prázdninové grilování. Narozdíl od předchozích ročníků se ale letos na „okáčku“ soutěží o kompletní grilování pro celé vesnice, obce, chatové osady nebo ulice!
„Posluchači mohou vyhrát grilování nejen pro svoji rodinu a pár známých, ale pozvat mohou klidně všechny své sousedy z okolí. Tým Rádia OK prostě tentokrát potěší celou jejich vesnici! Něco takového tu prostě ještě nebylo,“ říká programový ředitel Daniel Rumpík.
Tým rádia přiveze až na místo grilování všechno potřebné - maso, klobásy, pečivo, hořčici, salát, pivo, nealko, talíře, příbory, lavice, stoly, velké party stany, gril i chlazení na pivo.
První letošní výherce bude vyhlášen ve středu 11. července, premiérové grilování se pak uskuteční v sobotu 14. července. Další se pak uskuteční 28. července a 11. a 25. srpna. Přímo z místa konání akce budou odvysílány i přímé vstupy do vysílání.

Na Frekvenci 1 se soutěží o milion korun
Astronomické částky, na které jsou zvyklí televizní diváci se tlačí i do rozhlasového éteru. Na začátku července začala na celoplošné Frekvenci 1 soutěž o jeden milion korun. Tuto částku získá ten posluchač, který se poté, co ve vysílání zazní bezprostředně po sobě píseň Sacrifice od Eltona Johna a Frozen od Madonny, dovolá jako první přímo k moderátorovi do studia. „Frekvence 1 touto novou soutěží podporuje svoji hudební image a nový hudební slogan: Frekvence 1 - největší kolekce hitů od 60. let do dneška,“ říká mluvčí rádia Jasna Sýkorová.

Rockové Radio Hey Ostrava a Brno slaví své narozeniny
Teplé letní večery využije rockové Rádio Hey Ostrava a Brno k oslavě svých narozenin. Zatímco se svými severomoravskými posluchači oslaví 21. července na Hey Animal Festu v Karviné - Fryštátu své páté narozeniny, na konci června přivítalo na Festivalu Slunce Radia Hey na brněnské Riviéře posluchače při příležitosti oslavy čtyř let rádia v brněnském éteru. Mezi gratulanty nechyběly kapely jako Blue Effect, Fleret, Kern, Futurum, Progres, Horkýže Slíže a další. Do Karviné pak přijedou vedle jiných i skupiny Doga, Rybičky 48, Hyperion, Greedy Invalid a další.

Zdroj: RadioTV, Jerry Prohaska

No Tags

 • 0 Komentaru
 • Zarazeno pod: Uncategorized
 • Český rozhlas 1 - Radiožurnál zavedl v polovině června na svých webových stránkách novou službu pro své posluchače - aktuální přehled padesáti nejhranějších písniček ve svém vysílání. Seznam je vydáván jednou týdně, hodnocení skladeb posluchači se ovšem prozatím neplánuje. Takovou možnost dostanou v novém pořadu “Písničky podle vás”, který bude postaven na výběru podle posluchačů.

  Aktuální přehled padesáti nejhranějších písniček Read the rest of this entry »

  No Tags

  Evropa 2 - Open Air

  “Otvírák” rádia Evropa 2

  Evropa 2

   
  icon for podpress  Evropa 2 - Open-air [00:00:21m]: Play Now | Play in Popup | Download (497)

  No Tags

 • 2 Komentaru
 • Zarazeno pod: Jingly
 • Napsane komentare

   WordPress database error: [Table 'radia.wp_comments' doesn't exist]
   SELECT ID, comment_ID, comment_content, comment_author, comment_author_url, post_title FROM wp_comments LEFT JOIN wp_posts ON wp_posts.ID=wp_comments.comment_post_ID WHERE post_status IN ('publish','static') AND post_password ='' AND comment_approved = '1' ORDER BY comment_ID DESC LIMIT 10

  • None found

  Odkazy

  Archiv


  Ostatni